Skaniausi močiutės receptai Jums

Kibinai su mėsa

  • Paruošimas 90 min
  • Visas laikas 120 min
  • Porcijos 5

Ingredientai

Tešlai reikės: · 150 g sviesto · 110 g grietinės · 2 kiaušinių · 1 a.š. cukraus · 0,3 a.š. druskos · 350-400 g miltų · · Įdarui: · 350-400 g smulkiai pjaustytos mėsos arba faršo. Tiks bet kokia jūsų mėgstama mėsa. · 1 didelio svogūno · 2 česnako skiltelių · druskos · pipirų · prieskonių · 100 ml kefyro · 1 kiaušinio kibinams aptepti
 

 

 

Instrukcija

Tešlai: sviestą supjaustome mažais kubeliais, sumaišome su 350 g miltų ir rankomis triname, kol sviestas visiškai susitrina su mitais – gauname birų mišinį. Dubenėlyje išplakame kiaušinius su druska ir cukrumi, sumaišome juos su grietine, ir pilame viską į turimą birų mišinį. Maišome šaukštu, kol galėsime minkyti. Išminkome viską, kol gausime minkštą, elastingą, bet prie rankų nelimpančią tešlą (jei reikia – įberkite dar miltų, bet nepadauginkite – man užteko 50 g). Pastatome tešlą 30 min. į šaldytuvą.

Įdaras: svogūną ir česnaką susmulkiname. Visus produktus sumaišome. Formuojame kibinus ir kepame 200°C orkaitėje apie 30-40 min., kol gražiai paruduoja. Aptepame kiaušinio plakiniu ir pakepame dar keletą minučių, kol kiaušinis parus ir kibinai ims gražiai blizgėti. Iš viso gaunasi maždaug 15 kibinų. Skanaus!

http://www.fitness-shop.lt/
Portalas apie viską!
http://www.fitness-shop.lt/

 

 
 

Populiariausi receptai

 

 

5 pratimai treniruotems namuose
Check it out!
http://www.fitness-shop.lt/straipsniai/5-pratimai-treniruotems-namuose/

 

  Copyright © 2017 Mociutesreceptai. All Rights Reserved.